elenco Aziende - HOME PAGE -

DERMIN PLUS Selenium
< KLERAL SYSTEM BACK

Trajtimit - kujdes flokët - KLERAL SYSTEM


DERMIN PLUS SELENIUM
Selenium DERMIN PLUS
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt parë Visits: 95733 herë

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

DERMIN PLUS Selenium
Selenium DERMIN PLUS
Tags bien parandalimin
Për ata që vuajnë nga problemet e humbjes së flokëve është një fillim i mirë parandalimi me trajtime të veçanta në shtator. Kléral Sistemi ka studiuar dhe përjetuar një linjë të plotë që ka për qëllim parandalimin e sezonit. Ajo është DERMIN selen PLUS një linjë për të parandaluar rënien e flokëve e cila përfshin :
Shampo dhe Trajtimi në ampula për të rivendosur kushtet që shkaktojnë anomalitë në igienicofisiologiche flokëve : bien, dobësi dhe brishtësinë. Jo vetëm se,formula specifike e trajtimit në ampula ndihmon të frenuar flokët bien panatyrshme dhe rikthen ekuilibrin fiziologjik të kokës, stimulon regrowth flokët.
kuti : shishe dhe shishe .

Kompani

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy