fairsworld.net
Svět kadeřnictví je světem.


Fairsworld.net : Pro všechny odborníky, kteří se chtějí zúčastnit nebo navštěvovat veletrhy světa. Všechny produkty, které mají být vystaveny, kolik stojí, kolik stály výstavní prostor, zaměstnanci, investice společnosti, jak zvládnout kontakty získané na světových veletrzích. Veletrhy v oblasti vlasů a kosmetiky jsou ideálním místem pro představení a podnikání 365 dní v roce, kdy nejlepší profesionálové a specialisté vykazují své nové výrobky, čímž se vyznačují nejnovější módní a kosmetické trendy bez opuštění wellness sektoru. Obecně se na významných akcích po celém světě podílí více než 700 vystavovatelů, včetně národních a mezinárodních značek výrobků, předmětů a služeb pro kadeřnictví a krásu. Vedle bohatých oblastí veletrhů po celém světě nabízejí řadu konferencí a seminářů pro podnikatele. Veletrhy jsou tedy místem setkání kadeřníků, malířů, beautiků, podnikatelů a odborníků na krásu jsou reálná okna, která ukazují výrobky a služby pro krásu, módní trendy (barvy, řezy, účesy) a make-up, jediné místo na světě pro excelenci, kde můžete dělat obchody 365 dní v roce.

Gossip & News
24 Jan 20
debbie webster sassoon

SASSOON has welcomed Debbie Webster as their new CEO. Debbie has over 40 years’ experience in the industry and her business insight, unique ability to sense opportunity and strong understanding of the Sassoon brand, making her uniquely suited to accelerate the growth and transformation of Sassoon in 2020 and beyond.

“I love the spirit and passion of Sassoon and I’m proud and thrilled to accept this position to continue the incredible legacy that Vidal created.”

Debbie Webster

“On our 65th anniversary Sassoon is once again an independent company. Under Debbie’s stewardship Sassoon is in safe and transformative hands and will continue to be one of the truly great hair brands in the world. We are fortunate to gain a leader with Debbie’s experience, talent and vision,”

Michael Reinstein, founder and chairman of Regent LP

24 Jan 20

FEDERICO FASHION STYLE con IL SALONE delle MERAVIGLIE sarà in onda dal 7 GENNAIO 2020, tutti i martedi' alle 22.20, con la nuova stagione sul canale televisivo Real Time. Da qui potremo seguire per ben 20 puntate uno dei programmi più trendy e fashion del mondo dell'acconciatura.

L'affermatissimo FEDERICO LAURI, in arte Federico Fashion Style, si conferma un protagonista dell'hairstyle italiano televisivo.

24 Jan 20
 Micheal Rackett International Hairstylist

Find put the latest hair collection, called “Virtual”, made by “Micheal Rackett” international hairstylist from UK.

Ph: Chris Bulezuik
Make-up: Roseanna velin
Stylist: Magdalene jacobs

hair-collections

24 Jan 20
 Jim Shaw and Daisy Carter international hairstylist

In this collection the diverse styles show a multitude of skill and technique. The collection celebrates classic and contemporary men's hairdressing, with the styling and lighting used creating a real emphasis on the hair

Ph: Tony Le Britton
Makeup: Roseanna Velin
Styling: Jim Shaw

hair-collections

24 Jan 20
Karen Thomson International Hairstylist

This collection by Karen Thomson and the KAM Hair and Body Spa Creative Team is inspired by the Elements and showcases looks focussed on substances from our physical universe, including water, air and fire, with looks that are wet and sleek, blown out and voluminous. With this collection the team wanted to produce creative looks and also hairstyles that were captivating and with a high-end demeanour.

Ph: Jack Eames
Make-up: Megumi Matsuno
Stylist: Desiree Lederer

hair-collections

Encyclopedic hair website


Kadeřníci se starají o zdraví vlasů v krásné a estetické salony, mají kadeřnictví stylu pro fotografie z módy a prodej vlasových přípravků.

Příbuzná témata

Lexikon kadeřnictví

Fairsworld.net, kadeřnictví, vlasy, zdraví, salony krásy, kadeřnictví, vlasové styly, estetika, prodej, péče o balóny, Fairsworld.net, pád vlasů, barvení, sluneční tahy, pleskání, mše, šrafování, déja-vu, Fairsworld.net, Globelife, férový kadeřnictví, značky vlasové výrobky, kadeřnické odvětví, společnosti pro barvení vlasů, profesionální Kadeřnické výrobky, výrobci výrobků s třetí stranou, soukromé štítky, příslušenství pro vlasy, Fairsworld.net, maloobchodníci se kadeřnicemi, velkoobchodníci prodávající vlasové výrobky, dealery kadeřnictví, kadeřnické výrobky, kosmetické salony, průzkum trhu v módním průmyslu, vybavení pro kadeřnictví, informace o vlasech, informace o vlasech, Fairsworld.net, novinky Kadeřnické výrobky, nábytek pro kadeřnictví, dovoz, vývoz, kadeřnictví

X

privacy