fairsworld.net
Kuaför fuarları dünyası tamamen dünya yla ilgilidir.


Fairsworld.net : Dünya fuarlarına katılmak veya ziyaret etmek isteyen tüm profesyoneller için. Sergilenecek tüm ürünler, ne kadar standları, fuar alanına ne kadara mal oldukları, personel, şirket yatırımı, dünya fuarlarında edinilen bağlantıların nasıl yönetileceğini. Saç ve kozmetik endüstrisindeki fuarlar, en iyi profesyonellerin ve uzmanların yeni ürünlerini sergiledikleri yılın 365 günü en son moda ve güzellik trendlerini sergileyip iş yapmak için ideal bir yerdir. Sağlık sektöründen ayrılmadan. Genel olarak, 700'den fazla katılımcı, ulusal ve uluslararası ürün markaları, kuaförler ve güzellik için hizmetler de dahil olmak üzere dünya çapında önemli etkinliklere katılmaktadır. Dünya çapında zengin bir fuar alanının yanı sıra girişimciler için bir dizi konferans ve seminer de sunuyorlar. Bu nedenle fuarlar kuaförlerin, makyaj sanatçılarının, güzellik uzmanlarının, girişimcilerin ve güzellik profesyonellerinin buluşma noktasıdır güzellik, saç modası trendleri (renkler, kesimler, saç modelleri) ve makyaj için ürün ve hizmetleri göstermek için gerçek pencerelerdir. eğer yılda 365 gün iş yapabilirsiniz mükemmellik için dünyada tek yer.

Gossip & News
24 Jan 20
debbie webster sassoon

SASSOON has welcomed Debbie Webster as their new CEO. Debbie has over 40 years’ experience in the industry and her business insight, unique ability to sense opportunity and strong understanding of the Sassoon brand, making her uniquely suited to accelerate the growth and transformation of Sassoon in 2020 and beyond.

“I love the spirit and passion of Sassoon and I’m proud and thrilled to accept this position to continue the incredible legacy that Vidal created.”

Debbie Webster

“On our 65th anniversary Sassoon is once again an independent company. Under Debbie’s stewardship Sassoon is in safe and transformative hands and will continue to be one of the truly great hair brands in the world. We are fortunate to gain a leader with Debbie’s experience, talent and vision,”

Michael Reinstein, founder and chairman of Regent LP

24 Jan 20

FEDERICO FASHION STYLE con IL SALONE delle MERAVIGLIE sarà in onda dal 7 GENNAIO 2020, tutti i martedi' alle 22.20, con la nuova stagione sul canale televisivo Real Time. Da qui potremo seguire per ben 20 puntate uno dei programmi più trendy e fashion del mondo dell'acconciatura.

L'affermatissimo FEDERICO LAURI, in arte Federico Fashion Style, si conferma un protagonista dell'hairstyle italiano televisivo.

24 Jan 20
 Micheal Rackett International Hairstylist

Find put the latest hair collection, called “Virtual”, made by “Micheal Rackett” international hairstylist from UK.

Ph: Chris Bulezuik
Make-up: Roseanna velin
Stylist: Magdalene jacobs

hair-collections

24 Jan 20
 Jim Shaw and Daisy Carter international hairstylist

In this collection the diverse styles show a multitude of skill and technique. The collection celebrates classic and contemporary men's hairdressing, with the styling and lighting used creating a real emphasis on the hair

Ph: Tony Le Britton
Makeup: Roseanna Velin
Styling: Jim Shaw

hair-collections

24 Jan 20
Karen Thomson International Hairstylist

This collection by Karen Thomson and the KAM Hair and Body Spa Creative Team is inspired by the Elements and showcases looks focussed on substances from our physical universe, including water, air and fire, with looks that are wet and sleek, blown out and voluminous. With this collection the team wanted to produce creative looks and also hairstyles that were captivating and with a high-end demeanour.

Ph: Jack Eames
Make-up: Megumi Matsuno
Stylist: Desiree Lederer

hair-collections

Encyclopedic hair website


Kuaförler güzellik ve estetik salonlarında saç sağlığına özen gösterir, moda-saç fotoğrafları için stil saç modelleri ve saç bakım ürünleri satışı ile.

İlgili Konular

Kuaförler sözlüğü

Fairsworld.net, kuaförler, saç, sağlık, güzellik salonları, saç moda fotoğrafları, saç modelleri, estetik, satış, kellik bakımı, Fairsworld.net, saç düşme, boyama, güneş vuruşları, balayages, meches, shatush, deja-vu, Fairsworld.net, Globelife, fuar kuaförleri, saç ürünleri markaları, kuaförlük sektörü, saç boyası firmaları, profesyonel kuaför ürünleri üreticileri, üçüncü şahıslarla hat üretiyor, özel etiketler, saç aksesuarları, Fairsworld.net, kuaför perakendecileri, toptancılar saç ürünleri, bayi kuaför ürünleri, kuaförler, güzellik salonları, saç moda sektöründe pazar araştırması, saç giydirme ekipmanları, saç bilgileri, saç bilgileri, Fairsworld.net, haberler kuaför ürünleri, mobilya kuaför dükkanları, ithalat ihracat, kuaför malzemeleri

X

privacy